Informace k lékařské kosmetice - Oxygen Ceuticals

Představujeme Vám péči o pleť, která dokáže vzdorovat věku. Seznamte se s OXYGEN CEUTICALS!


Oxygen Ceuticals je prémiová řada produktů pečujících o pleť a obsahujících farmaceutické přísady nejvyšší kvality. Ve světě pokročilé péče o pleť je Oxygen Ceuticals slavnou kyslíkovou řadou prémiových produktů, uváděnou nově v prestižních estetických salónech a lázních ve Švýcarsku, Singapuru, Thajsku, na Bali a v Korei.


Produkty značky Oxygen Ceuticals  pomáhají dosáhnout okamžitých viditelných výsledků, a tím vám zaručí rychlé vybudování široké klientské základny. Kouzlo této, věku vzdorující kosmetice, tkví v kyslíkovém komplexu, kmenových buňkách, peptidech a EGF (epidermální růstový faktor), které jsou zapouzdřené skrze patentovanou nanosomovou technologii (nanosom je 20-krát menší než lipozom). Systém postupného uvolňování přináší pleti revitalizující hydrataci po dobu až 12 hodin.

Po mnoha estetických procedurách je pro pacienty nutný určitý stupeň rekonvalescence. Například bezprostředně po laserovém ošetření je pleť člověka obvykle červená a mírně nateklá. Profesionální estetičtí lékaři jsou silně znepokojeni tímto nepohodlím svých pacientů a zároveň chápou, že právě toto může být zdrojem strachu lidí z estetických zákroků.

Z tohoto důvodu velmi toužili po produktu pečujícím o pleť, který by zmírnil tyto projevy po ošetřeních. Oxygen Ceuticals je přesně značkou, která je schopna prodloužit, či dokonce vylepšit efekty estetických procedur.

21. století – doba, kdy lázeňské pleťové masky přestaly být uspokojující a kdy se zrodila potřeba produktů Oxygen Ceuticals

Vnímání krásy se v posledních deseti letech po celém světě nesmírně změnilo. S rostoucím množství pokročilých estetických a lékařských procedur, začali chirurgové, lékařští profesionálové, estetikové a lázeňští lékaři, požadovat více od produktů pečujících o pleť a pokožku. A tehdy, v době před 13-ti lety, se s pomocí univerzitního vědeckého výzkumu zrodila značka Oxygen Ceuticals. Značka, která není vhodná jen pro plastický a dermatologický trh, ale také pro běžnější estetické obličejové procedury.

Zrod a vynález Oxygen Ceuticals

Značka Oxygen Ceuticals byla vyvinuta před 13-ti lety, na základě výzkumu, který odhalil, že kyslík je nejlepší terapií pro problematickou pleť, a nabídla efektní podpůrné hojení, pomocí kmenových buněk, peptidů a nanosomového doručovacího systému. Oxygen Ceuticals vytvořila tuto značku, aby dosáhla nejlepších závěrů a výsledků pro lékařské estetické profesionály. Cíl Oxygen Ceuticals je zkombinovat vysoce kvalitní speciální ingredience s profesionální technikou. Od prvního dne si značka Oxygen Ceuticals dala za cíl stát se světově nejlepší specializovanou lékařskou společností, která se dokáže postarat o pleť na vysoce profesionální úrovni.

Více než 40 druhů produktů pečujících o pleť

Řada Oxygen Ceuticals nabízí více než 40 různých produktů pečujících o pleť, pro různé typy obtíží. Produkty jsou přírodně napuštěné stabilizovaným kyslíkem (patentovaná kyslíková N-infuze), posíleny vitamíny, rozdílnými rostlinnými extrakty, kolagenem a anti oxidanty, které pomáhají navrátit a udržovat mladistvou kvalitu pleti. Produkty Oxygen Ceuticals dále obsahují inovativní proti stárnoucí přísady jako například peptidy, EGF (epidermální růstový faktor) a rostlinné kmenové buňky. Všechny ingredience jsou stabilizovány v nanosomové struktuře. Drobný nanosomový doručovací systém funguje účinně a efektivně a doručuje živiny do každé jednotlivé kožní buňky.

Oxygen Ceuticals zklidňuje pleť po různých typech estetických zákroků jako je laser, RAF, MOST, lifting obličeje nitěmi a chemický peeling. Produkty zároveň velmi napomáhají hojícímu procesu kůže, a to tak, že kůži uzavřou vlhkostí, čímž snižují riziko bakteriální infekce. Dále pokožku zklidňují a zjemňují, zatímco redukují zarudlost a podráždění. Většina klientů se shodla, že při domácím použití dvakrát denně, po dobu minimálně 8 týdnů jsou schopni vidět i cítit neuvěřitelný pokrok v redukci drobných rýh a vrásek, stejně jako vylepšení celkového odstínu a struktury pleti.

• skvělý doplněk pro všechny druhy estetických zákroků
• efektivní a jemná k citlivé pokožce
• zvýšená rychlost uzdravení a redukce nepříjemných projevů po zákrocích
• prodlužuje a vylepšuje výsledky estetických zákroků

Celý katalog Oxygen Ceuticals ke stažení zde:

Oxygen_Ceuticals_katalog

Informace, kosmetice, Oxygen Ceuticals, RoviteSPA
visa mastercard express paypal skrill