Informace k multifunkčním vanovým boxům

O výrobci Sybaritic:

Firma Sybaritic se nachází ve městě Minneapolis v USA, s kancelářemi a sítí distributorů po celém světě. Naše firma avive group s.r.o, pod značkou Rovite SPA je výhradním zástupcem firmy Sybaritic pro Českou a Slovenskou republiku.

Posláním firmy Sybaritic, je vyrábět lázeňské a medicínské technologie nejvyšší kvality. Nabízí inovativní portfolio produktů pro lázně, wellness, hotely a další léčebná zařízení. Firma je známá zejména tím, že kombinuje tradiční lázeňské procedury s moderními technologiemi a tím dosahuje těch nejlepších výsledků v oblasti léčby, rehabilitace, odpočinku a zdravé péči o tělo i ducha.

Mezinárodní postavení ve více než 60 zemích světa, umožňuje firmě neustále vyvíjet nové technologie, aby tak co nejlépe uspokojovala potřeby svých klientů. Tento inovativní a energický přístup řadí firmu na světovou špičku ve svém oboru, a to již více než 27 let.

Firma si obzvláště zakládá na vzdělávání a školení svých odběratelů. Pro své distributory pořádá pravidelná školení a workshopy, tak aby byla vždy zajištěna maximální spokojenost koncového zákazníka.

Dvacet sedem let lídrem na trhu, síť prodejců ve více než 60 zemích světa, téměř 100 patentů a nespočet certifikátů, je nesporným důkazem kvality a zárukou spokojenosti.

Multifunkční vanové boxy od firmy Sybaritic jsou výsledkem kombinace tradičních lázeňských procedur, s nejmodernějšími technologickými systémy. Rozdělujeme je do dvou skupin. Na mokré multifunkční vanové boxy, které mají přívod vody pro hydro-masáže a hydroterapii, a na suché multifunkční vanové boxy, vhodné pro saunování a léčbu pomocí suchého tepla.

 

Největší výhodou těchto multifunkčních vanových boxů je jejich všestrannost (poskytují služby téměř celého jednoho wellness v jednom přístroji), nízká pořizovací cena, rychlá návratnost investice, kvalita, nenáročnost na údržbu, obsluhu a prostor (stačí pouze 2 m2).

Informace, přístrojům, kapslím
visa mastercard express paypal skrill