Informace o estetických a kosmetických přístrojích

LÉKAŘSKÉ PŘÍSTROJE

  

Posláním firmy Sybaritic je vyrábět lázeňské a medicínské technologie nejvyšší kvality. Nabízí inovativní portfólio produktů pro lázně, wellness, hotely, estetická a kosmetická centra a další léčebná zařízení.

Mezinárodní postavení ve více než 60 zemích světa umožňuje firmě neustále vyvíjet nové technologie, aby tak co nejlépe uspokojovala potřeby svých klientů. Tento inovativní a energický přístup řadí firmu na světovou špičku ve svém oboru, a to již více než 27 let.

Firma si obzvláště zakládá na vzdělávání a školení svých odběratelů. Pro své distributory pořádá pravidelná školení a workshopy, tak aby byla vždy zajištěna maximální spokojenost koncového zákazníka.

Dvacet sedem let na trhu, síť prodejců ve více než 60 zemích světa, téměř 100 patentů a nespočet certifikátů, je nesporným důkazem kvality a zárukou spokojenosti.

 

 

 

Firma Sykou Group sídlí v jihokorejském Soulu, přímo v centru technologického pokroku v oblasti estetiky. Pobočky a síť distributorů má pak téměř po celém světě. Jedná se o dceřinou společnost americké firmy Sybaritic, což zaručuje nadstandartní kvalitu přístrojů a spolehlivost. Sykor je zkrácené označení pro (SybariticKorea).

SYKOR GROUP kombinuje kvalitu, vynikající servis a neustálé pokroky, sledující aktuální trendy v této oblasti. Firma se pyšní spoluprací s předními světovými vědci z oblasti estetiky a lékařství.

Hlavními produkty této firmy jsou iFRAX a AquaGLO, které se používají v prestižních zdravotních klinikách, lékařských lázních, wellness centrech, nemocnicích a lázeňských centrech po celém světě. AquaGLO je ale vhodný i pro menší kosmetické salony. Veškeré přístroje jsou certifikovány.

Informace, přístrojích, našim, produktům
visa mastercard express paypal skrill