O nás

Společnost avive group s.r.o pod značkou Rovite SPA, je specialista na dovoz a distribuci wellness & spa techniky, lékařských, estetických přístrojů a lékařské kosmetiky. V současné době je naše společnost výhradním zástupcem firem Sybaritic, Sykor group a Oxygen Ceuticals pro území České a Slovenské republiky.

Firmy, které výhradně zastupujeme, se řadí mezi absolutní světovou špičku.

 

Americká firma Sybaritic je na trhu již 27 let a díky svému inovativnímu a energickému přístupu je stále nejlepší ve svém oboru. Dvacet sedem let lídrem na trhu, síť prodejců ve více než 60 zemích světa, téměř 100 patentů a nespočet certifikátů, je nesporným důkazem kvality a zárukou spokojenosti. Hlavním produktem firmy Sybaritic jsou multifunkční vanové boxy.

 

 

Nákupem u nás získáte nejen přístroje vysoké kvality s rychlou návratností investice, ale také dovoz, instalaci a odborné školení. Samozřejmostí je nonstop poradenství a v případě potřeby také služby autorizovaného servisu. Dále nabízíme i možnost podpory při financování. 

V Karlových Varech jsme pro vás vybudovali showroom, ve kterém si můžete část našich produktů zdarma vyzkoušet a otestovat. Rádi vám s výběrem poradíme a vše detailně vysvětlíme.

Velkoobchod

Pro své produkty jsme i výhradními zástupci na území České a Slovenské republiky. V případě zájmu o velkoobchodní spolupráci nás neváhejte kontaktovat.

Těšíme se na spolupráci.

Rovite SPA team :)

 

nás
visa mastercard express paypal skrill